Muziek

Muziekcafé: elke laatste zaterdag van de maand, zie deze pagina en/of de agenda

Muziekschool Amersfoort – http://muziekschoolamersfoort.nl/

Scholen in de kunst, muziek – http://www.scholenindekunst.nl/

Kinderbelevingscentrum Vathorst – http://www.kbcdevathorst.nl/aanbod/muziekschool-vathorst/

Orkestvereniging Amersfoort – http://www.orkestverenigingamersfoort.nl/het-orkest/

Muziekvereniging Wilskracht – http://www.wilskracht-amersfoort.nl/

 

Zingen

Popkoor Basic Full Color – https://www.basicfullcolor.nl/

Harry de Beer, maandelijks koorzingen (binnenstad) – http://www.harrydebeer.nl/koren/ticket-singing/

Popkoor Prestige (Leusden) – http://www.popkoorprestige.nl/popkoor-prestige-amersfoort/

PopRockKoor (Vathorst) – http://www.poprockkoor.nl/

Amer Consort (Hoogland) – http://www.amerconsort.nl/

 

Dansen

Biodanza for Harmony – lessen voor volwassenen en kinderen; voor volwassenen op woensdagmiddag van 15.00 – 16.30 uur in Basisschool De Kameleon: www.biodanzaforharmony.nl

Caribbean Arts – www.caribbeanarts.nl

Dance Centre Amersfoort – o.a. voor kinderen met een beperking – http://www.dancecentreamersfoort.nl/#!dans-met-beperking/c1qyu

Dansschool Parmentier B.V. – www.dansschoolparmentier.nl

Dansstudio Moving Stars – www.movingstars.nl

Diverse dans- en theaterlessen – www.kidsproof.nl/Amersfoort/Clubjes/Dansles-en-theaterles

Scholen in de kunst, dans – http://www.scholenindekunst.nl/cursusaanbod/dans